Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek Urząd Gminy i Miasta Szadek

Sołectwa

 

Sołectwa Gminy Kobyla Góra

Sołectwo Kobyla Góra

 

Sołtys – Piotr Kolasa (tel. 504 524 202)

 

Rada Sołecka

  1. Gałęcki Piotr
  2. Kula Damian
  3. Liebner Marek
  4. Grell Renata
  5. Rybczyński Paweł
  6. Kolasa Łukasz

 

Komisja Rewizyjna

  1. Mielcarek Robert
  2. Maciaczyk Marian
  3. Kucharczyk Stanisław

 

Sołectwo Mąkoszyce

 

Sołtys – Piotr Ługowski (tel. 669 948 918)

 

Rada Sołecka

  1. Zgarda Jerzy
  2. Jakóbczak Ryszard
  3. Kubiak Sławomir
  4. Janiak Zdzisława
  5. Kubacha Anna
  6. Karwacki Piotr
  7. Stempin Łucja

Komisja Rewizyjna

  1. Lewek Tadeusz
  2. Bochyńska Irena
  3. Rutkowska Joanna

 

Sołectwo Parzynów

 

Sołtys – Małgorzata Matusiak (tel. 667 464 892)

 

Rada Sołecka

  1. Suty Sławomir
  2. Pawlak Marzena
  3. Hurna Emilia
  4. Noculak Eugeniusz
  5. Baczyńska Bożena

 

Komisja Rewizyjna

  1. Kozłowska Magdalena
  2. Kraczek Marek
  3. Jurków Mirosława

 

Sołectwo Marcinki

 

Sołtys – Renata Kawecka (tel. 693 366 402)

 

Rada Sołecka

  1. Hłądzyńska Danuta
  2. Łakomy Zenon
  3. Schneider Anna
  4. Liwanowski Piotr

 

 

Komisja Rewizyjna

  1. Kruszyna Maria
  2. Skrobańska Marzena
  3. Czyż Ryszard

 

Sołectwo Ligota

 

Sołtys – Sylwia Adamska (tel. 661 338 143)

 

Rada Sołecka

  1. Słupianek Renata
  2. Szymczak Sławomira
  3. Adamska Mariola
  4. Kędzia Aneta

 

Komisja Rewizyjna

  1. Jerzyk Krystyna
  2. Cieślak Jacek
  3. Kędzia Jarosław

 

Sołectwo Pisarzowice

 

Sołtys – Janusz Kapica (tel. 507 101 722)

 

Rada Sołecka

  1. Boryczka Zygmunt
  2. Kokot Jacek
  3. Zborowski Michał
  4. Bakalarz Józef

 

Komisja Rewizyjna

  1. Froń Dorota
  2. Boryczka Irena
  3. Raszewska-Nolbert Grażyna

 

Sołectwo Myślniew

                        

Sołtys – Ireneusz Morta (tel. 62 731 66 04)

 

Rada Sołecka

  1. Cempel Piotr
  2. Luty Magdalena
  3. Moskwa Artur
  4. Daszczyk Magdalena

 

Komisja Rewizyjna

  1. Kubowicz Rafał
  2. Daszczyk Anna
  3. Drogi Stanisław

 

Sołectwo Bałdowice

 

Sołtys – Florian Moskwa (tel. 62 731 68 06)

 

Rada Sołecka

  1. Rachuta Małgorzata
  2. Pawlik Agnieszka
  3. Nawrot Marcin
  4. Niechciał Andrzej

 

Komisja Rewizyjna

  1. Sipurzyńska Ewa
  2. Baranowska Beata
  3. Jędrowiak Emilia

 

Sołectwo Rybin

 

Sołtys – Jan Dawid (tel. 697 221 719)

 

Rada Sołecka

  1. Fikus Mirosława
  2. Duś Agnieszka
  3. Wróbel Katarzyna

 

Komisja Rewizyjna

  1. Trzcińska Anna
  2. Miszczak Renata
  3. Załachowski Roman

 

Sołectwo Mostki

 

Sołtys – Kazimierz Hoja (tel. 783 220 487 )

 

Rada Sołecka

  1. Chowański Jan
  2. Jędrzejak Sylwester
  3. Wypchło Danuta
  4. Wasielewski Leonard

 

Komisja Rewizyjna

  1. Nawrot Beata
  2. Jędrzejak Krzysztof
  3. Kozakiewicz Mirosław

 

Sołectwo Ignaców

 

Sołtys – Barbara Kunc (tel. 62 731 63 63)

 

Rada Sołecka

  1. Janicka Karolina
  2. Witek Janusz
  3. Jakóbczak Andrzej
  4. Adamska Izabela
  5. Bąk Justyna

 

Komisja Rewizyjna

  1. Smolarek Andrzej
  2. Glapka Anna
  3. Juszczak Jerzy

 

Sołectwo Bierzów

 

Sołtys – Ewa Skrobańska (tel. 62 731 66 42)

 

Rada Sołecka

  1. Owoc Andrzej
  2. Jakubczak Benedykt
  3. Dłubek Elżbieta
  4. Kaźmierczak Elżbieta
  5. Ramotowski Henryk

 

Komisja Rewizyjna

  1. Piątkowski Marian
  2. Nurski Tadeusz
  3. Kaźmierczak Ewa

 

Sołectwo Kuźnica Myślniewska

 

Sołtys – Beata Niwa (tel. 694 886 037)

 

Rada Sołecka

  1. Drożdżowski Przemysław
  2. Sternal Tadeusz
  3. Koperdowska Maria

 

Komisja Rewizyjna

  1. Kaczor Barbara
  2. Majecki Krzysztof
  3. Banaszak Jacek

 

Sołectwo Zmyślona Ligocka

 

Sołtys – Grażyna Kwasiborska (tel. )

 

Rada Sołecka

  1. Robakiewicz Andrzej
  2. Cegła Alicja
  3. Kosmala Krystyna

 

Komisja Rewizyjna

  1. Robakiewicz Małgorzata
  2. Cegła Tomasz
  3. Gomółka Monika

 

Małgorzata Moskwa
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x